Petlahve, voda a barvy, třeba temperky. Namíchali jsme několik super barevných koktejlů. Do víček dírky. Pak už jen venku malovat do sněhu. Musím se přiznat, že až tak jednoduché něco namalovat nebylo. Nicméně! Venku byl super vzduch, sníh a dobrá nálada. Nakonec jsme nějaké obrazce vykouzlili! Tak který je top?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |













