Děti si s velkým nadšením vyzkoušely „čarodějnické učení“, při kterém plnily různé úkoly a ukázaly, jak jsou šikovné.
Nechybělo ani míchání kouzelného lektvaru. Vše proběhlo na jedničku – nikdo se naštěstí neproměnil v žábu, i když to chvílemi vypadalo všelijak. Velkým zážitkem byl také let na koštěti, při kterém děti prokázaly odvahu i dobrou rovnováhu.
Na závěr jsme společně symbolicky „spálili“ čarodějnici, čímž jsme se rozloučili se zimou a přivítali jaro, jak velí tradice.
![]() |
||||
![]() |
||||
![]() |
||||
![]() |
||||
![]() |
||||
![]() |
||||
![]() |
||||
|












